Seniorská sleva

Seniorská sleva

Pro seniory od 60 let a držitele průkazu ZTP nabízíme, nad rámec standardních výhod, navíc roční slevu 240,- Kč na všechny internetové tarify.

Na slevu má nárok každý klient, který splní níže uvedené podmínky. Slevu může získat rovněž osoba žijící ve společné domácnosti s držitelem průkazu ZTP, která s ním má shodné trvalé bydliště.

Jak velkou slevu získám?

Roční slevu 240,- Kč lze kombinovat s dalšími slevami, například se závazkem na 12 nebo 24 měsíců čímž, můžete získat další výhody. V případě měsíčních plateb se tato roční sleva 240,- Kč rozpočítá do jednotlivých měsíců a je započtena vždy měsíčně poměrnou částí po celou dobu platnosti smlouvy.

Od kdy začne sleva platit a jak dlouho bude platit?

Od prvního dne následujícího měsíce. Sleva platí po celou dobu platnosti smlouvy. Při změně smlouvy (např. změně tarifu) je vždy nutno provést nové ověření z Vašeho průkazu totožnosti nebo průkazu ZTP.

Jaké jsou podmínky získaní slevy?

Co mám udělat, aby mi byla sleva poskytnuta?

Stačí nás osobně navštívit v našem Zákaznickém centru na adrese Nákladní 3002/2, Opava – nový červeno-bílý dům vedle obchodního centra Breda. Pracovní doba Po-Pá 8:00 – 16:00 hod. Při návštěvě si ověříme z Vašeho průkazu totožnosti věk a adresu. V případě ZTP osob nám předložíte i průkaz ZTP. Vše ostatní vyřídíme za Vás.